Életképek

Címlap

Zrínyi Ilona/Gordiusz Matematikaverseny 2016

2016. március 5-én szombat délután a Református Iskola dísztermében tartották a Zrínyi Ilona/Gordiusz Matematikaverseny megyei eredményhirdetését. A csapatverseny helyezettjeit évfolyamonként az egy iskolából induló, három legjobb eredményt elér? tanuló teljesítménye alapján hirdetik ki:
5. osztály:
1. helyezett: Dong Yifan, Kohut Márk, Ádám Zsófia  (felkészít? tanárok: Halász Alexandra, Kiss Róbert, Brenyó Mihályné)
6. osztály:
1. helyezett: Mihalik Bálint, Piskolti János, Török Ágoston (Varga József, Aszódiné Pálfi Edit)
7. osztály:
3. helyezett: Bori Barnabás, Dúl András, Tamási Máté (Badó Zsolt, Halász Alexandra, Csordás Mihály)
8. osztály:
1. helyezett: Nagy Dorottya, Steigler Ádám, Szász Attila (Varga József, Csordás Péter)
9. osztály:
1. helyezett: Balogh Gerg?, Hermann Péter, Tokovics Dávid (Reiterné Makra Zsuzsanna, Csordásné Szécsi Jolán)

Az eredményhirdetésre meghívott bányaisok egyéni eredményei:
5. osztály
1. Kohut Márk (Kiss Róbert, Brenyó Mihályné) 4. Dong Yifan (Halász Alexandra, Brenyó Mihályné) 5. Ádám Zsófia (Kiss Róbert, Brenyó Mihályné) 6. Labancz Barnabás (Dr. Lukács Lajos) 8. Zelenyánszky András (Dr. Lukács Lajos, Brenyó Mihályné) 17. Makány Máté (Dr. Lukács Lajos)
6. osztály
1. Török Ágoston (Varga József, Aszódiné Pálfi Edit) 3. Mihalik Bálint (Varga József, Aszódiné Pálfi Edit) 5. Piskolti János (Varga József) 8. Somodi Soma (Badó Zsolt) 10. Faragó Tamás (Halász Alexandra) 11. Zsigó Dávid (Varga József, Brenyó Mihályné)
7. osztály
11. Dúl András (Halász Alexandra) 16. Bori Barnabás (Badó Zsolt)
8. osztály
3. Szász Attila (Varga József) 5. Nagy Dorottya (Varga József, Csordás Péter) 7. Steigler Ádám (Varga József) 8. Oltyán Kristóf (Varga József) 15. Tóth Rajmond (Kiss Róbert) 18. Heged?s Eszter (Reiterné Makra Zsuzsanna) 19. Nyíri Anna Eszter (Varga József)
9. osztály
1. Tokovics Dávid (Reiterné Makra Zsuzsanna) 2. Hermann Péter (Reiterné Makra Zsuzsanna, Csordásné Szécsi Jolán) 3. Balogh Gerg? (Reiterné Makra Zsuzsanna)
10. osztály
2. Simon Dániel Gábor (Varga József, Sz?cs Gábor, Pósa Lajos)
12. osztály
6. Bodonhelyi Anna (Varga József)

A dél-alföldi régió legeredményesebb nyolcosztályos gimnáziumaként iskolánk nyerte el az ezért járó vándorserleget. Az országos dönt?be jutottak: Kohut Márk, Dong Yifan, Török Ágoston, Szász Attila, Tokovics Dávid és Simon Dániel Gábor.

You are here: Home Zrínyi Ilona/Gordiusz Matematikaverseny 2016