Életképek

Címlap

MESTER-M Díjas Varga József tanár úr

Az Új Európa Alapítvány a MOL támogatásával idén is 10 kiemelkedő munkát végző pedagógust és edzőt jutalmazott MESTER-M díjjal. Az Alapítvány kuratóriuma több mint 700 jelöltből választotta ki a díjazottakat, akik 2018. március 5-én Budapesten, a Vigadóban vehették át elismerésüket. Varga József sok régi és jelenlegi tanítványa, szülők és kollégák jelölése révén kapta meg az őt megillető magas elismerést. Tanár úr 15 éve tanít iskolánkban, és kiemelkedő munkája eredményeként ér el tanítványaival kiváló eredményeket a különböző szintű matematikaversenyeken. A tanórákon kívül tehetséggondozó szakkörökön készíti fel tanítványait a versenyekre, a legtehetségesebbekkel egyénileg is foglalkozik. Évtizedek óta szervezője és motorja számos népszerű matematikaversenynek. Munkaközösség-vezetőként mind matematikai szemléletével mind pedagógiai módszereivel hatással bír az iskolánkban folyó matematikaoktatásra. Gratulálunk az elismeréshez!        

                   

     

Ön itt van: Kezdőlap MESTER-M Díjas Varga József tanár úr