Életképek

Címlap

Bolyai Csapatversenyek megyei és körzeti eredményei

Bolyai Matematika Csapatverseny 5-8. évfolyam

5. évfolyam

1. helyezett, országos döntős a 248Téglatest csapat (Szittyai István): Makkos Boldizsár, Ecsédi Zsófia, Dúl Eszter, Király-Kósa Kamill
4. helyezett a Zárójelek csapat (Farkasné Takács Tünde): Német Donát, Polyák Andor, Tóth Tibor, Ugrai Milán

6. évfolyam
1. helyezett, országos döntős a Nike papucs csapat (Kiss Róbert, Reiterné Makra Zsuzsanna): Mihó Mór, Nyírádi Jázmin, Nagymihály Liza, Kovács Adél Emma
2. helyezett az 1+1=4 csapat (Reiterné Makra Zsuzsanna): Kovács Luca Kata, Domián Petra, Bánhegyi András, Hammer Tibor
3. helyezett a Málnás fogkrém csapat (Kiss Róbert, Reiterné Makra Zsuzsanna): Lázár Benedek, Suba Olivér, Simits Zorán, Zólyomi Csongor
4. helyezett a Mind1 csapat (Kiss Róbert, Reiterné Makra Zsuzsanna): Tóth Bajnai Brúnó, Borbás Bence, Szöllősi Szabolcs
5. helyezett az Ennyit erről csapat (Kiss Róbert, Reiterné Makra Zsuzsanna): Gyenes Zsuzsanna, Heizer Orsolya, Kovács Anna Borka, Papp Hanna Dorka

7. évfolyam
1. helyezett, országos döntős az Anonim matematikusok (Badó Zsolt, Halász Alexandra): Bertollo Antonio Giovanni, Gyenes Károly, Oláh Marcényi Péter, Virág Eszter
4. helyezett a Villanykapcsolók csapat (Badó Zsolt, Halász Alexandra): Bíró György András, Zakály András, Gajdos Márk, Korpácsi Máté

8. évfolyam
1. helyezett, országos döntős a KOSOKIDACLOYN csapat (Badó Zsolt, Reiterné Makra Zsuzsanna): Kovács Bánhalmi Hédi, Nagy Korina Vanda, Petrányi Lilla, Halasi Áron
2. helyezett a 3a+1b csapat (Badó Zsolt, Reiterné Makra Zsuzsanna): Kispeti Anna, Mák Péter, Mihó Maja, Lázár Levente

A tanári fődíjat Reiterné Makra Zsuzsanna kolléganő kapta! Gratulálunk!

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 5-8. osztály:

5. évfolyam

4. helyezés – 5.A (Brenyóné Malustyik Zsuzsanna): Dúl Eszter, Ecsédi Zsófia, Király-Kósa Kamill, Makkos Boldizsár
5. helyezés – 5.A (Brenyóné Malustyik Zsuzsanna): Dániel Dávid, Német Donát, Szabó Ármin, Tóth Tibor
7. hely – 5. B (Varga Györgyi): Balogh Szonja, Berényi Imola, Nagy Natália, Siklós Réka
8. hely - 5.A (Brenyóné Malustyik Zsuzsanna): Ackermann Mór, Balogh László, Kalán Bence, Polyák Andor
10. hely – 5.A (Brenyóné Malustyik Zsuzsanna): Bravik Lili, Leitem Villő, Szénási Dóra, Vén Anna

6. évfolyam
4. hely – 6.B (Borsós Nikolett): Gyenes Zsuzsanna, Holló Zulejka, Kovács Anna Borka, Papp Hanna Dóra
7. hely – 6.A (Varga Györgyi): Domián Petra, Kovács Luca Kata, Nagymihály Liza Lara,
9. hely – 6.A (Varga Györgyi): Bánhegyi András, Mészáros Ábel, Mihó Mór, Ugró Sándor Dávid

7. évfolyam
1. hely – országos döntő 7.A (Varga Györgyi): Bánhegyi Nándor, Bertollo Antonio Giovanni, Gyenes Károly
2. hely – 7.A (Varga Györgyi): Bial Veronika, Sánta Zea, Szénás Gréta, Tóth Hanga Katalin
6.hely – 7.B (Varga Györgyi): Gajdos Márk, Szabó Márton, Zakály András
8. hely – 7.B (Varga Györgyi): Balázs Panna Kata, Csató Laura, Cernák Zsófia, Kiss Boglárka Ágnes
10. hely – 7.B (Varga Györgyi): Bíró György András, Lédeczi Márton, Papp Szabolcs Ádám, Rácz Gábor

8. évfolyam
1. hely, országos döntő – 8.A, 8.B (Borsós Nikolett): Halasi Áron (8.B), Kovács-Bánhalmi Hédi Zita, Nagy Korina, Petrányi Lilla
4. hely – 8.A (Borsós Nikolett): Kakuszi Bence, Mészáros Botond, Ferencz József Bertalan, Rickert Anna
7. hely – 8.A (Borsós Nikolett): Demeter Emma, Kispeti Anna, Orosz Dorka
10. hely – 8.B (Brenyóné Malustyik Zsuzsanna): Antal Dávid, Kovács Krisztina, Pap Zalán

A tanári fődíjat Varga Györgyi tanárnő kapta. Gratulálunk!

A Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 9-12. évfolyam eredményei:
 
9. évfolyam
2. hely – 9.A (Brenyóné Malustyik Zsuzsanna): Farkas Orsolya, Szász Réka, Tormási Tícia
10. hely – 9.B (Borsós Nikolett): Árvai Zsófia, Homoki Hanna, Kispál Kamilla, Magos Virág
12. hely – 9.B (Borsós Nikolett): Dézsi Viktória, Gyimesi Anna, Hangya Kinga, Rácz Boglárka
20. hely – 9.B (Borsós Nikolett): Orosz Sándor, Rácz Virág, Szabó Natália

12. évfolyam
4. hely – 12.B (Brenyóné Malustyik Zsuzsanna): Ábrahám Balázs, Csomor Tamás, Lantos Balázs, Szécsényi Szabolcs
6. hely – 12.B (Brenyóné Malustyik Zsuzsanna): Bulla Jázmin, Fehér Enikő, Szentgyörgyi Kornélia, Tóth Zsófia
9. hely – 12.B (Brenyóné Malustyik Zsuzsanna): Labancz Levente, Pajor Áron, Szabó Péter, Varga Tamás
16. hely – 12.B (Brenyóné Malustyik Zsuzsanna): Oláh Csaba, Papp Botond, Piroska Ádám, Szabó Marcell


     

Ön itt van: Kezdőlap Bolyai Csapatversenyek megyei és körzeti eredményei